Говорили про важливе

Після тривалої перерви члени Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» 22 вересня збиралися, щоб обговорити  важливе питання.

У заході взяли участь: голова Ради Віктор Ткаченко, заступник голови Тетяна Літошко; члени Ради – Михайло Гриценко, Валерій Демченко, Сергій Кудін, Андрій Пінчук, Олександр Пухкал і Сергій Марущенко.

В онлайн до присутніх приєдналися: заступник голови Ради Микола Засульський; члени Ради – Віктор Кузуб, Володимир Леміш, Микола Поета та Григорій Шкребель.

Запрошені: заступник голови Менського відділення Володимир Васинюк; працівники офісу земляцтва – Людмила Орішко та Надія Сорокапуд; члени відділень: Куликівського – Ірина Ховрук,  Менського – Вікторія Федорченко, Прилуцького – Ірина Алєксєєнко,

Порядок денний:

  1. Діяльність Товариства в умовах воєнного стану.

По питанню порядку денного доповідав Віктор Ткаченко, котрий  зазначив, що попереднє засідання Ради відбулося сім місяців тому 22 лютого, напередодні широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну.

З того часу війна в Україні триває. Постраждала від рашистської навали і рідна Чернігівщина. Завдяки нашим мужнім воїнам ЗСУ  у квітні окупантів вигнали з нашої Сіверської землі. Але після них залишились зруйнованими міста і села, потерпілі, вистраждані та позбавлені житла люди, які пережили окупацію. А обстріли прикордонних населених пунктів Чернігівшини продовжуються щоденно і зараз.

А тому зараз дуже гостро стоїть питання відновлення, відбудови як нашої рідної Чернігівщини, так і всіх деокупованих і розбитих ракетними ударами територій України. Важливою та вкрай необхідною є надання медичної, психологічної, гуманітарної допомоги постраждалим.

Керівництво Чернігівського земляцтва з перших днів війни було і є на контакті з Чернігівською ОВА. Завдяки координації їх дій надано певну фінансову та гуманітарну допомогу тим, хто її потребував. І ця робота триває.

Ми знаємо, що наші відділення теж вносять свій можливий вклад у допомогу та наближення перемоги.

Після доповіді Віктора Ткаченка виступили Олександр Пухкал – голова Бахмацького відділення, Сергій Марущенко – голова Семенівського відділення.

Олександр Пухкал – сказав про те, що дійсно членами земляцьких відділень надається значна допомога постраждалим від війни з питань забезпечення будівельними матеріалами, гуманітарною, медичною та інше. Вніс пропозицію, про підготовку кожним відділенням інформації про свою роботу під час війни з тим, щоб викласти її на земляцькому сайті та інформувати членів земляцтва, широкий загал про те, що Чернігівське земляцтво живе та є дієвим.

Сергій Марущенко – інформував про роботу не лише у Семенівському районі, а й у цілому по області, залучаючи до цього представників окремих європейських організацій.

Вирішили:

Керівникам відділень до 30 вересня поточного року надати інформацію про роботу відділень у період від початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну для подальшого розміщення на земляцькому сайті.

Інформацію надіслати на електронну пошту  офісу земляцтва: otporig@ukr.net

Людмила ОРІШКО, відповідальний секретар ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.