Ознайомилися з організацією навчального процесу

Напередодні Дня вчителя Городнянський міський голова Андрій Богдан та начальник відділу освіти міської ради Григорій Смоляр побували у двох школах громади, які знаходяться в безпосередній близькості до кордону з агресором—Деревинській та Ільмівській.

Вони ознайомились з організацією в таких умовах навчального процесу, оцінили стан забезпечення Ільмівської школи дровами на опалювальний період, облаштування бомбосховищ, а в Деревинській побачили ремонт, у ході якого було приведено до сучасних вимог внутрішній туалет для учнів.

Як у Деревинах, так і в Ільмівці до школи щодня приходять діти невеликими групами — для проведення консультацій з педагогами. Адже навчання онлайн у сільській місцевості стикається з проблемою нестабільної роботи інтернету. Діти навперебій запевняють, що дуже хочуть, щоб у школах скоріше відновився навчальний процес, адже це значно більші можливості для якісного засвоєння шкільної програми і можливість спілкуватись з ровесниками.

В Ільмівській школі якраз заготовляють дрова з привезеної деревини від спиляних аварійних дерев. Вчителька-завідувачка Марія Снопок каже, що їх вистачить не тільки на нинішній опалювальний сезон, а й на наступний.

Міський голова подякував обом педагогічним колективам за самовіддану роботу в непростих умовах і за те, що незважаючи на них, вчителі й інші працівники освітніх закладів роблять все можливе й навіть неможливе, щоб діти отримували якісні знання. Він вручив колективам Подяки міської ради. А надзвичайно приємним сюрпризом і подарунком до свята стали два ноутбуки, подаровані Ільмівській школі від дитячого фонду Юнісеф — натомість вкрадених тут орками комп’ютерів, та п’ять сучасних комп’ютерів від Фонду «Діти України» для оновлення комп’ютерного класу Деревинській школі, які вручив Григорій Смоляр.

Світлана БІЛЬСЬКА

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.