Громадський рух українців Росії: новітня історія

До уваги відвідувачів нашого сайту пропонується стаття «Громадський рух українців Росії: новітня історія» нашої землячки родом з Борзнянщини, кандидата історичних наук, голови Спілки українок Москви Людмили Михайлівни Мельник.

Людмила Мельник – колишній секретар «Товариства української культури «Славутич», організатор і керівник Української недільної школи Культурного центру України в Москві, учасник багатьох конгресів, конференцій, форумів, з’їздів з питань діаспори. У полі зору її наукових досліджень – повернення із забуття маловідомих українських діячів, які проживали за межами своєї батьківщини, творили українську історію та культуру.

Вона підготувала монографію та захистила дисертацію «Осип Бодянський. 200 років від дня народження», нагороджена медаллю «За досягнення в розвитку культури і мистецтва» Міністерства культури та туризму України.

Людмила Михайлівна – упорядник трьох видань довідника «Українські громадські організації Росії» (2007, 2009, 2014 рр.). Зараз готовий до друку довідник 2019 року. На сьогодні вона очолює Спілку українок Москви.

Опубліковано у Інше, Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Громадський рух українців Росії: новітня історія

  1. Анатолій Пінчук коментує:

    Щира подяка пані Людмилі за її патріотичну позицію, любов до рідної землі! В дуже непростих умовах сьогодення проходить Ваша діяльність по створенню національно-культурних українських організацій в Росії. Бажаємо Вам не зупинятись на досягнутому. Ми знаємо, пам’ятаємо і цінуємо Вашу діяльність: http://chz.org.ua/ukraintsi-moskvy-ne-zabuly-pro-tarasa/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.