І чорнобильців відзначили, і про земляцтво не забули

27 грудня відбулась 9-а сесія Сосницької районної ради.

Перед початком роботи Почесну грамоту обласної ради було вручено заступнику голови Сосницької районної організації ВГО інвалідів «Союз  Чорнобиль України» Сергію Степановичу Голені.  

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік та затвердили головний кошторис району на 2017 рік.

На сесії розглянуто та затверджено низку програм, а саме:

 1. Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.
 2. Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва Сосницького району на 2017-2020 роки.
 3. Про районну цільову Програму розвитку туризму в Сосницькому районі на 2017-2020 роки.
 4. Про районну цільову Програму попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки.
 5. Про районну Програму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2020 роки.
 6. Про Програму покращення матеріально-технічного забезпечення виконавців заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації в районі на 2017 рік.
 7. Про районну комплексну Програму профілактики правопорушень на 2016-2018 роки.

За поданням районної державної адміністрації, за вагомий особистий внесок в економічний і соціально-культурний розвиток Сосницького району, присвоєно звання «Почесний громадянин Сосниччини» голові Сосницького відділення ГО Товариство «Чернігівське земляцтво» в місті Києві Олексію Федоровичу Орєховичу.

Також депутатами прийнято ряд звернень до керівництва держави та області, що стосується розробки Програми відродження фізичного здоров’я нації, введення мораторію на реорганізацію підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність району, передачі в комунальну власність району ДП «Сосницярайагролісгосп».

Окрім того, на сесії заслухано інформацію про підсумки роботи Менської місцевої прокуратури, затверджено список присяжних Сосницького районного суду, прийнято ряд рішень з питань управління комунальним майном.

За матеріалами виконавчого апарату Сосницької районної ради

Читати також:

Відбулась 9 сесія районної ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до І чорнобильців відзначили, і про земляцтво не забули

 1. Сергій Ковтун коментує:

  Олекссію Федоровичу, щиро вітаю з таким високим званням. Ви його заслужили своєю конкретною безкорисною працею. Добре коли і на нашій малій батьківщині помічають гарні справи. Мало хто з наших земляків має таке звання.

 2. Сосницька ЦБС коментує:

  Колектив КЗ “Сосницька районна централізована бібліотечна система імені Олександра Павловича Карпинського” вітає Вас, Олексію Федоровичу, з присвоєнням звання “Почесний громадянин Сосниччини”.
  Ваша наполеглива, невтомна праця на благо відродження вітчизняної культури, збереження духовності, змістовне наповнення сайта, активна участь у заходах, що проходять на Сосниччині, постійне прагнення підтримати та допомогти землякам, викликають у нас глибоку повагу.
  Бажаємо Вам і надалі успішно втілювати в життя ідеї збереження духовності, всебічно сприяти розвитку економічного, соціального і освітнього потенціалу нашого рідного Сосницького району. Вірних Вам друзів, однодумців, щастя, добробуту, невичерпної енергії. Нехай Ваша праця буде завжди затребувана та гідно оцінена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.