Історія хутора Романовщина: Горленки, Забіли, Дабіжі, Ростковські

Борис Гузь підготував нову статтю «Історія хутора Романовщина Горленки, Забіли, Дабіжі, Ростковські». Відомості про представників відомих козацько-старшинських і дворянських родів, біографії яких пов’язані з хутором Романовщина він збирав шість років. Щойно завершивши дослідження, Борис Олександрович надіслав свою працю для розміщення на нашому сайті.

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Історія хутора Романовщина: Горленки, Забіли, Дабіжі, Ростковські

 1. Іван Забіяка коментує:

  Шкода, що не збереглося листування між Василем Горленком і Олександром Дабіжею. Воно багато б пролило світла не лише на родинні стосунки, а й на те, як Василь Горленко залучав свого брата до української тематики…
  Довго не знали, де знаходився хутір Романівщина. Він загадкою був для Петра Ротача, якийсь час і для мене. А тут – цілий світ…
  Щира вдячність пану Борису.

 2. Борис Гузь коментує:

  Стаття «Історія хутора Романовщина: Горленки, Забіли, Дабіжі, Ростковські» перероблена та доповнена, вийшла під назвою «Історія садиби Романівщина» (автори Б.Гузь, М.Терещенко) у збірнику: Оживає минувшина. Творчість ічнянців. Книга дев’ята / Упорядники М.Терещенко, В. Шевченко. – К.: Гнозіс, 2018. – 88 с. – С. 27-54.
  Віталій Федорович Шевченко, відомий український політик, журналіст, письменник, народний депутат України II, III, IV-го скликань, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (2005–2009), очолював фонд свого імені, який і видав вказаний збірник.
  Він помер 20 вересня 2018 р. в Києві у віці 64 роки. Мабуть, передчував власну смерть, бо квапив мене з текстом статті, ще й розмістив у збірнику іншу мою статтю.
  Земля йому пухом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.