Круглий стіл на тему «Проблеми соціального забезпечення ветеранів війни під час дії воєнного стану»

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, делегація ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» у складі голови Ради Віктора Ткаченка та керівників відділень – Новгород-Сіверського – Миколи Засульського та молодіжного – Валерія Демченка, відвідала Чернігів. У приміщенні будинку засідань Чернігівської обласної ради відбулася зустріч з ветеранами війни, активом обласної ветеранської організації і її районних відділень, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Урочисту частину зустрічі було розпочато з нагородження та вітальних слів. Серед нагороджених і наші земляки. Голова Новгород-Сіверського відділення Микола Засульський нагороджений відзнакою «Почесний ветеран України», а керівник молодіжного відділення Валерій Демченко – Грамотою за плідну співпрацю з підтримки діяльності Чернігівської обласної організації ветеранів.

Після урочистостей перейшли одразу безпосередньо до робочого обговорення у форматі круглого столу на тему «Проблеми соціального забезпечення ветеранів війни під час дії воєнного стану».

У своєму виступі Віктор Вікторович підкреслив актуальність і важливість питань соціального забезпечення, зокрема й психологічної підтримки, допомоги у адаптації учасників бойових дій до цивільного життя та багатьох інших аспектів. Але, разом з тим, наголосив, що у вирішенні даного питання зусиль волонтерів, благодійників і громадянського суспільства буде недостатньо. Очільники влади усіх рівнів мають збільшити свою участь у вирішенні питань соціального забезпечення ветеранів війни та учасників бойових дій, адже війна ще триває і нам не відомо скільки часу вона може ще тривати. Обговорення соціальних питань виявилося жвавим, насиченим та емоційним, оскільки усі присутні чітко розуміли, що прогалини у роботі існують.

Після круглого столу відбулася зустріч з ветеранами і пенсіонерами у селі Олишівка Чернігівського району та відвідання центру соціальної адаптації Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.