Сосницька громада увійшла в десятку відібраних для відкриття нових можливостей фінансування

Сосницька громада визнана однією з громад для участі в міжнародному проєкті «Ukraine Early Recovery». Загалом на конкурс було подано 487 заявок з усієї України і тільки 10 громад отримають можливість реалізації проектів за підтримки уряду Великої Британії.

Без сумніву, це дуже хороший показник для Сосниччини.

На перше засідання робочої групи у складі голови громади, всіх начальників відділів та керівників структурних підрозділів завітали фахівці проєкту Євген Романенко та Юрій Вдовенко. Вони ознайомили присутніх з деталями та ключовими етапами реалізації проєкту.

Спільно було напрацьовано алгоритм роботи, що дозволить за обмежений час максимально включитися в роботу відповідним виконавцям та забезпечити позитивний результат по кожному пункту плану дій.

Тож працюємо далі!

Проєкт Ukraine Early Recovery («Раннє відновлення України») – ініціатива, що підтримує територіальні громади у відновленні та підвищує спроможність держави управляти проєктами регіонального розвитку. Він втілюється Abt Britain та KPMG в Україні спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Уряду Великої Британії (UK Aid).

Андрій ПОРТНИЙ

Опубліковано у На Чернігівщині, Співпраця з органами влади | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.