Киїнка вшанувала земляків

До 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі в селі Киїнка біля пам’ятника загиблим на фронтах Другої світової війни воїнам-односельцям встановлено інформаційний стенд. Так увічнено пам’ять загиблих на фронтах війни 90 земляків, Героїв Радянского Союзу Василя Петрушевича, Петра Коломійця та учасника Параду Перемоги Петра Скрипки. Також на стенді вміщено фото та прізвища учасників підпільної групи, яка діяла в селі в 1943 році.

05FDE4F3

Поява цього стенду в пам’ятному місці села пов’язана з тим, що напередодні святкових заходів у цьому році вдалось знайти архівні документи про діяльність підпільної групи, співставити матеріали Інтернет – сайтів узагальненого банку даних «Меморіал» і «Подвиг народу» та двох томів «Книга Пам’яті» -Чернігівська область. На зборах громади обговорювалось питання вшанування земляків-підпільників, відбулась і зустріч з представниками родини Ткаченків. Також громаді були передані уточнені та доповнені матеріали про загиблих воїнів-земляків, про бойові нагороди ветеранів війни.

74BEACC6

7D56CE35

609D477C

Справу встановлення інформаційного стенду підтримало Товариство «Чернігівське земляцтво» в місті Києві.

На урочистому мітингу в селі 9 травня були присутні представники родини Ткаченків- Тамара Вікторівна та Юрій Анатолійович Русанови.

16E06192

Цього ж дня Киїнку відвідали голова Чернігівського відділення земляцтва Микола Компанець, його заступник Андрій Жинський, а також  голови об’єднань: ветеранського – Сергій Кудін і молодіжного – Валерій Демченко.

52924342

6E00976A

Андрій КУРДАНОВ, голова Чернігівської районної організації краєзнавців

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.