Ліквідатор-ювіляр

22 квітня відзначає своє 65-річчя активіст Сосницького відділення Микола Федорович Волощук – заслужений будівельник України, учасник ліквідації катастрофи на ЧАЕС, дійсний член Академії будівництва України.

Здавалося зовсім недавно ми вітали Миколу Федоровича з 60-річчям і в часописі «Отчий поріг», число 5 за 2011 рік, широке коло земляків мало можливість ознайомитися з його біографією у публікації Галини Орєхович «Заслужений будівельник земляцтва».

M7052011_660x968

До вагомих нагород Миколи Федоровича належать: п’ять медалей, Почесна грамота Кабінету Міністрів України, Грамота Верховної Ради України, Почесна відзнака МНС України, Знак Пошани Мінагрополітики України, Почесна грамота Київського міського голови, дві Подяки голови КМДА, Почесна грамота Мінагрополітики України, Почесна грамота Всеукраїнської спілки сільгосппідприємств, Почесна грамота Державного департаменту промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, Почесна грамота Чернігівської обласної державної адміністрації, Подяка ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Подяка голови Служби безпеки України.

За активну роботу в земляцтві він відзначений Подякою, Почесною грамотою та Почесним знаком Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві.

Останні 5 років, між 60 – та 65-річчям, він залишається з незмінною громадянською позицією, бере активну участь в усіх заходах і важливих справах відділення та земляцтва, незважаючи на свій чорнобильський стан здоров’я, не забуває відвідувати Чорнобильську зону відчуження.

IMG_3430_660x457

IMG_3429_660x467

IMG_3427_660x458

IMG_3428_660x466

У переддень 30-річчя катастрофи на ЧАЕС Микола Федорович повертається з лікування в Миргороді, а сьогодні його вже цікавить: які заходи заплановані земляцтвом з нагоди цієї круглої річниці?

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Присвяти, Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Ліквідатор-ювіляр

 1. Дай БОГ Миколі Федоровичу ще багато літ бути разом зі своєю сімє’ю, родиною, друзями, мати насолоду до щасливого життя, він із багатьох захисників техногенного лиха дає нам на майбутнє виживання , процвітання нашої незалежної УКРАЇНИ!!!

 2. Олена Ніколаєвська коментує:

  Приєднуємося до привітань з днем народження Миколи Федоровича!
  Знаємо особисто цю чудову людину та дуже пишаємося його дружнім відношенням.
  Бажаємо Миколі Федоровичу багато років творчого життя. Успіхів в його активній діяльності для розвитку рідного краю!!!
  З великою повагою Олена та Євген Ніколаєвські.

 3. Євген коментує:

  Мені 32 роки, знаю Миколу Федоровича від самого народження. Приголомшлива людина, добрий, чуйний, талановитий і тримає своє слово. З його професійною діяльністю знайомий дотично, але настільки тривала участь у безмежному числі проектів говорить сама про себе!
  Всіх благ і процвітання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.