Майстер-клас з різних технік живопису

Починаючи з 18 липня і до самого Свято-Миколаївського ярмарку в Коропському районі проводиться черговий виїзний пленер художників України, організаторами якого виступили активісти Коропського відділення столичного Чернігівського земляцтва Віктор і Сергій Ковтуни.

І хоч попередні два роки такі виїзні мистецькі заходи в районі не проводилися, цього року на запрошення голови райдержадміністрації Володимира Куніцина Коропщина знову зустріла відомих митців України. Були і ті, що приїжджали в попередні роки – випускниці Харьківського художньо-промислового інституту Алла і Галина Хміль, член Національної спілки художників України Сергій Коморний, відомий харківський художник, учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних виставок Олег Вінник-Штеп. Завітали й нові талановиті гості – молода львівська художниця Валерія Пітлик і заслужений художник України Олександр Чередниченко.

В ході виїзного пленеру художники відвідали мальовничі місця району: побували в Мезині, Вишеньках, закарбували в полотнах зачаровані краєвиди Десни. Ці картини всі бажаючі зможуть побачити й придбати на ярмарку у «Містечку майстрів».

А сьогодні, 28 липня, відомі митці зустрілися з учнями Коропської школи мистецтв і провели для них урок професійного майстер-класу з різних технік живопису.

Участь у цій зустрічі взяв голова районної державної адміністрації Володимир Куніцин і організатор пленеру Сергій Ковтун.

У своєму зверненні до учасників заходу Володимир Миколайович зазначив, що такі мистецькі зустрічі дуже необхідні для нашого району, оскільки духовний харч для людини не менш важливий, ніж насущний, а для творчої молоді це неабияка можливість перейняти досвід у професійних митців. Він також зауважив: «Я підтримував і завжди буду підтримувати проведення подібних заходів, адже від того, якими ми виростимо дітей залежить майбутнє нашого району».

IMG_6285_660x371

IMG_6293_660x471

IMG_6287_660x371

IMG_6291_660x371

За матеріалами сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коропської райдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині, Співпраця з органами влади, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.