Підсумовували та планували

Щорічно укладається угода про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою і Радою товариства «Чернігівське земляцтво» у Києві, пункт 1 якої незмінно передбачає: «Поглиблювати співпрацю органів влади Чернігівщини з Товариством «Чернігівське земляцтво» у місті Києві та його відділеннями, максимально використовувати можливості земляцтва для соціально-економічного та культурного розвитку регіону».

Саме на виконання пункту 1 Угоди про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою і Радою товариства «Чернігівське земляцтво» у Києві на 2016 рік, за попереднім погодженням з Сосницькою райдержадміністрацією, нами були запропоновані можливості Броварського заводу металоконструкцій Українського інституту сталевих конструкцій імені Віталія Шимановського та компанії «СКБ «Ватра» щодо реалізації інвестиційних проектів по створенню в районі об’єктів альтернативної енергетики.

24 травня за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, а також селищного голови, в. о. начальника управління сільського господарства райдержадміністрації, начальника відділу економіки райдержадміністрації, начальника відділу Держгеокадастру в районі, начальника відділу будівництва та ЖКГ райдержадміністрації, редактора газети «Вісті Сосниччини», голів фермерських господарств (ФГ) «Хутірське» та «Інтер-Агро-База» була проведена презентація біогазової установки (БГУ) в Сосниці.

За підсумками презентації, керівниками ФГ «Хутірське» та «Інтер-Агро-База», а також компанії «СКБ «Ватра» була досягнута домовленість про спільну участь у спорудженні БГУ потужністю 1,5 мВт.

У ході робочої наради 2 червня, про яку повідомлялося в матеріалі «Радилися в Сосниці», на пропозицію голови ФГ «Інтер-Агро-База», сторони погодилися спорудити БГУ в комплексі з елеватором для зберігання зерна ємністю до 100 тис. тонн. Але нещодавно керівники ФГ «Хутірське» та «Інтер-Агро-База» висловилися про свою неготовність брати участь у проекті.

Однак, враховуючи важливість питання щодо спорудження об’єктів альтернативної енергетики, що в свою чергу будуть інфраструктурними об’єктами територіальних громад, компанія «СКБ «Ватра» має намір продовжувати роботу без ФГ «Хутірське» та «Інтер-Агро-База». А тому 28 липня група в складі автора цих рядків, а також члена відділення – директора Броварського заводу металоконструкцій Українського інституту сталевих конструкцій імені Віталія Шимановського Віктора Бобровського, виконавчого директора компанії «СКБ «Ватра» Ігоря Савченка та менеджера цієї компанії Артема Бобровського відвідала Сосницький район, де в райдержадміністрації була присутня на нараді за участю голови райдержадміністрації Валентина Очередька, його заступника Олега Трамани, голови правління Сосницької райспоживспілки Володимира Мисника, представника відділу Держгеокадастру в районі Вячеслава Кожуховського.

IMG_20160728_660x495

Цього разу керівникам району киянами був презентований ескізний проект майбутнього елеватора потужністю 75 тис. тонн.

Затим оглянули територію колишнього підсобного господарства Сосницького хлібокомбінату.

IMG_8082_660x495

Не змогла наша група оминути виробничу базу ТОВ «Золотий ліс», де зовсім недавно розпочато випуск деревного вугілля. Незважаючи на різні проблеми, що супроводжують просування багатоетапного проекту щодо розвитку в районі виробництва альтернативних видів палива, директор створеного в Сосниці наприкінці минулого року підприємства Олександр Чуприна продовжує там наполегливо працювати та радо нас зустрів, щоб проінформувати про вже зроблене і заплановане. У свою чергу ми побажали Олександру Григоровичу подальших успіхів і розрахунку на необхідну підтримку.

IMG_8091_660x523

IMG_8085_660x495

IMG_8086_660x495

IMG_8088_660x495

Не менш важливою була наша зустріч і з членом Сосницького відділення земляцтва – Великоустівським сільським головою Валентиною Циганок. Валентина Миколаївна підготувала нам цілу екскурсію, в ході якої ознайомила з планами щодо розвитку сільської громади та потенційними можливостями цього мальовничого куточка Сосниччини з Десною та Сеймом.

IMG_8099_660x495     IMG_8093_660x418  IMG_8114_660x495

IMG_81061_660x386

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у На Чернігівщині, Співпраця з органами влади, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Підсумовували та планували

  1. Микола Гнип коментує:

    Приємно, що є така співпраця та вже певні її результати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.