Менська громада створює власне радіомовлення

Підтримайте голосуванням!

Нині пройдено перший етап конкурсу проєктів «Наша громада» – зареєстровано проєкт створення місцевого радіомовлення Радіохвиля «LuMena FM» . Вже зовсім скоро – з 10 травня – стартує відбір 13 громад-учасниць, які отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі. Кожен ваш голос – вирішальний!

Телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) оголосили конкурс проєктів «Наша громада». До участі запросили активні громади України з населенням до 70 тисяч осіб. Грошовий приз конкурсу становить 500 тисяч гривень обов’язковою умовою є співфінансування у розмірі не менше 20% від загальної вартості проекту. Конкурс складається з чотирьох етапів:

Етап 1. Подання заявок (29.03.2021 – 30.04.2021)

Етап 2. Перше голосування (10.05.2021 – 10.06.2021)

Етап 3. Знайомство з фіналістами (21.06.2021 – 28.09.2021)

Етап 4. Фінальне голосування журі (30.09.2021)

Відділом економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради пройдено перший етап – подано проєкт створення місцевого радіомовлення Радіохвиля «LuMena FM». Вважаємо, що це актуальна, корисна місцева ініціатива, яка сприятиме розвитку нашої громади, тим паче проєкт створення радіомовлення відповідає цілям і завданням Стратегії розвитку Менської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018–2024 роки. Також цей проєкт включений до Програми інформатизації Менської міської ради на 2020–2022 роки.

Мета нашого проєкту – налагодження процесу комунікації та взаємодії органу місцевого самоврядування з мешканцями громади; підвищення компетенції громадськості щодо вирішення питань місцевого самоврядування, ініціювати публічні дискусії щодо місцевих проблем, дати змогу бути почутим кожному мешканцю громади; миттєве інформування населення в разі виникнення надзвичайної події; задоволення соціально-культурних потреб мешканців громади.

На другому етапі, з 10.05.2021 до 31.05 2021 року, відбудеться відбір 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі.

Проголосувати можуть громадянин України або особи, що мають посвідку на тимчасове/постійне проживання на території України та яким виповнилося 14 років.

Щоб підтримати проєкт нашої громади, треба зареєструватися на сайті http://otg.fakty.com.ua/ через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати по п’ять різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати».

Проєкт направлений на масштабне охоплення всієї території громади, на залучення всіх жителів територіальної громади, а це близько 27,0 тис. осіб.

Також проєкт спрямований на гендерну рівність та рівнозначно враховує інтереси всіх верств населення, зокрема, буде враховано потреби людей з інвалідністю, малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб, які наживо матимуть змогу слідкувати за активною роботою депутатського корпусу, володіти інформацією про те, які найбільш актуальні проблеми громади та якими шляхами адміністративний апарат і депутатський корпус планують їх вирішувати.

Оскільки до студії планується запрошувати голову міської ради, його заступників, керівників структурних підрозділів, депутатів, старост Менської міської ради, то саме це дозволить органу місцевої влади надалі стати максимально відкритими для своїх громадян.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.