На Менщині проводиться опитування громадської думки

До уваги жителів міста Мена, селища Макошине та сіл Бірківка, Блистова, Величківка, Волосківці, Степанівка, Городище, Данилівка, Дягова, Киселівка, Куковичі, Ліски, Майське, Максаки, Осьмаки, Покровське, Садове, Семенівка, Синявка, Слобідка, Стольне, Ушня, Феськівка! Від 5 по 20 травня у цих населених пунктах представники Менської міської ради проводять опитування жителів громади

Згідно з методикою, села з населенням, меншим за 110 осіб, участь в опитуванні не беруть.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо рівня задоволення жителів Менської громади якістю надання послуг. Його результати будуть враховані при прийнятті рішень міською радою щодо подальшого покращення якості визначених пріоритетних послуг.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Менської міської ради: керівники та працівники структурних підрозділів, старости, представники КЗ «Менська публічна бібліотека», учасники молодіжного клубу «МЕМ» КЗ «Центр культури та дозвілля молоді».

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на офіційному сайті Менської міської ради https://mena.cg.gov.ua/ до 1 червня 2021 року.

Участь в дослідженнях є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді, жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлені чи розкриті публічно.

Зверніть увагу:

  • опитування є анонімним та вибірковим;
  • для участі в опитуванні вам не потрібно пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера;
  • анкета складається з 46 запитань;
  • анкета заповнюється з ваших слів у електронній формі. Підписувати нічого не потрібно. На вимогу інтерв’юер повинен пред’явити свій паспорт або водійське посвідчення чи лист Менської міської ради від 05 травня 2021 року, який посвідчує його участь в опитуванні.

Якщо:

  • від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів;
  • вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо);
  • інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно, то

негайно повідомте про це за телефоном: 0(4644) 3-16-19.

Будемо вдячні за участь в опитуваннях. Ваші відгуки допоможуть покращити якість надання послуг у нашій громаді.

Зазначені заходи відбуваються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.