Молодь підвела перші підсумки

20 листопада у приміщенні Міжнародного виставкового центру відбулися збори молодіжного відділення земляцтва, у ході яких заслухали звіт про роботу за 2015 рік, ухвалили план роботи на 2016 рік, обрали делегатів на конференцію і обговорили нагальні питання щодо підготовки до загальних зборів Товариства.

На зборах відзначили те, що в рамках зовнішнього співробітництва молодь нашого земляцтва розпочала активну співпрацю з молоддю Черкаського земляцтва «Шевченків край» та студентським профкомом Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.

03655DF0

Одностайно вирішили посилити співпрацю молодіжного відділення з ветеранським відділенням земляцтва та визначили відповідальних осіб.

Враховуючи швидкі темпи розвитку інформаційних технологій та їх використання у житті людини і суспільства, молодь прийняла рішення розширити використання сучасних технологій у вирішенні організаційних питань, а також у висвітленні діяльності молодіжного відділення з використанням всесвітньої мережі Інтернет, в т. ч. й шляхом створення особистих сторінок у Facebook і приєднанням до групи «Чернігівське земляцтво».

Валерій ДЕМЧЕНКО, голова молодіжного відділення

Опубліковано у Збори відділень | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Молодь підвела перші підсумки

 1. Борщ Микола коментує:

  Бажаю успіхів!!! Молодці!

 2. Валентина Терещенко коментує:

  Рада і горда за нашу молодь, яка в нелегкий час, знаходить можливість для громадської діяльності та зустрічі з земляками.

 3. Віталій Сергійко коментує:

  27 листопада 2015 року сам пересвідчився в дієвості Чернігівського земляцтва!!! Був присутнім на виховному заході Київської гімназії № 34 “Либідь” імені Віктора Максименка! Неабияку роль приймало в ньому Чернігівське земляцтво!
  Сам я представник Щорської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (заступник директора школи з навчально-виховної роботи)! Звичайно, що у мене є свої, меркантильні, цілі з приводу подальшої співпраці як і з гімназією, так і з земляцтвом!!! По-перше, досить значна частка випускників нашої школи кожного року є студентами київських ВНЗів, як мінімум 4-5 років мешкають в Києві, потребують певної підтримки! Кожного року ми проводимо екскурсії до Києва для своїх учнів! Гадаю, що можна б було налагодити співпрацю в плані того, щоб екскурсію допомогли провести саме наші земляки, в т. ч. і з молодіжного відділення!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.