21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні земляки!

Щиросердно вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю та прикладом для майбутніх поколінь.

День Гідності та Свободи – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події позаминулого року на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

V21112015

Щиро дякуємо кожному земляку, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!

Закликаємо вас до миру, порозуміння та згуртованості. Зичимо віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Чернігово-Сіверського краю.

Слава Україні! Слава її Героям!

Рада Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.