Молодь земляцтва активізує свою діяльність

27 травня 2015 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру відбулися загальні збори членів молодіжного об’єднання Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві.

2B1BEF91

На зборах були присутні керівники та активісти молодіжних осередків відділень – Тетяна Антонець, Інна Ілляшенко (Бахмацьке), Олена Пєтухова (Варвинське), Ольга Жадько (Ічнянське), Інна Лазаренко (Козелецьке), Юрій Пінчук (Куликівське), Юлія Василенко, Тарас Чопілко, Сергій Гармаш (Прилуцьке), Валерій Демченко, Тетяна Пронікова (Чернігівське), а також інші члени молодіжного об’єднання.

У зборах взяла участь Тетяна Літошко – перший заступник голови Ради, виконавчий директор Товариства.

Збори заслухали звіт про роботу об’єднання в 2014 році та І кварталі 2015 року, який зробив його голова Василь Тройна. Рішенням зборів роботу об’єднання визнано задовільною та затверджено звіт.

Наступним пунктом порядку денного було обрання голови. Одностайним рішенням головою молодіжного об’єднання Товариства обрали Валерія Демченка. Збори рекомендували Раді земляцтва затвердити дане рішення зборів. Заступниками голови обрані – Тетяна Антонець (з організаційної та культурно-мистецької роботи), Юлія Василенко (з національно-патріотичної та виховної роботи) і Тарас Чопілко (зі спортивно-оздоровчої роботи).

Рішенням зборів також внесені зміни до плану роботи об’єднання на 2015 рік, якими окреслено діяльність на найближчі місяці та заплановано одразу декілька заходів, першим з яких буде літня толока у Національному музеї народної архітектури та побуту України, що пройде 6 червня цього року.

Крім того, на зборах обговорили питання щодо активізації діяльності молодіжного об’єднання шляхом залучення до нього більшої кількості свідомо активної молоді з кожного відділення, а також організації проведення різних заходів, які сприяли б розкриттю творчого потенціалу шкільного віку дітей і онуків членів земляцтва, вихованню національно-патріотичної свідомості, любові до рідної землі.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Молодь земляцтва активізує свою діяльність

  1. Валентина Терещенко коментує:

    Рада, що до громади вливається молодь. Особливо приємно, серед учасників зібрання, бачити своїх друзів. Молодці, так тримать!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.