Мистецька імпреза «Світло душі» відбулася

25 травня 2015 року в Київському міському будинку учителя було велелюдно – на велику мистецьку імпрезу «Світло душі» прибули активісти столичного Чернігівського земляцтва, а також чисельні героїні та гості мистецького веб – порталу «Жінка–УКРАЇНКА», заснованого нашими земляками – Юрієм Пероганичем і Тетяною Череп-Пероганич.

3

4

5

11

13

18

21

Часто земляки, що хочуть долучитися до земляцтва запитують: «А що дає земляцтво?» Але Юрій Йосипович і Тетяна Павлівна вступали до нашої громадської організації без таких запитань і творили добро не тільки для київських чернігівців чи земляків, що мешкають на Чернігівщині, а й для інших громадян України. І так трапилося, що в ході плідної громадської діяльності, на черговому заході земляцтва в 2011 році, вони познайомилися, покохали один одного та створили дружню сім’ю. Саме після народження синочка Богдана у Пероганичів виникла ідея створити веб-портал «Жінка-УКРАЇНКА».

1

Тетяна Череп-Пероганич – унікальна жінка на її вірші пишуть музику, вона – поетеса, прозаїк і журналіст, переможниця численних літературно-мистецьких конкурсів, член Національної спілки письменників України, Національної спілки краєзнавців України, активістка Чернігівського земляцтва.

Юрій Пероганич – український громадський діяч у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури і освіти, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, один із засновників громадської організації «Вікімедіа Україна», член Національної спілки краєзнавців України, а з минулого року ще й член Ради Чернігівського земляцтва, голова Носівського відділення.  Саме Юрій Йосипович у 2009 році заснував офіційний земляцький сайт.

2

Багато теплих слів було адресовано творчій родині Пероганичів за все те, що вони роблять для людей, для України. А світлом своєї душі щиро зігріли присутніх прекрасні українські виконавці.

6

7

8

9

10

12

14

15

16

17

19

20

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

2 коментарі до Мистецька імпреза «Світло душі» відбулася

  1. Микола Волощук коментує:

    Чудова імпреза. Чудова сім’я. Молодці! Дякую авторові за матеріал про подію та запрошення на імпрезу. Жалкую, що не зміг бути присутнім.

  2. Валентина Терещенко коментує:

    Концерт, та, що там говорити, вся режисура цього дійства мені сподобалася, якщо не зважати на деякі технічні моменти, наприклад, не дали звук для Уляни Ліб у монолозі, а взагалі все чудово. Спасибі організаторам дійства і учасникам. Концерт був славний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.