Молоді українці славлять землю свою

Олена Голубовська цього року отримала диплом з відзнакою, закінчивши Київський інститут музики ім. Глієра. Перші уроки ще школяркою брала у викладачів Бобровицької музичної школи. Там же, в Бобровиці, разом зі своєю бабусею Оленою Проценко, активною аматоркою районної сцени, не раз радувала дівчина глядачів своїми талантами. Адже окрім майстерного володіння академічним вокалом, ще грає на бандурі, скрипці та фортепіано. Вона лауреат ряду музичних конкурсів.

Holubowska2

Народну пісню у  виконанні молодої артистки вже чули   в багатьох країнах зарубіжжя. А нещодавно Олена повернулася з  Польщі, де виступала на Міжнародному ярмарку народного мистецтва у Кракові. Того дня вона була улюбленицею усіх учасників цього чудового дійства. Їй аплодували, підспівували.

– Я – українка і серцем, і душею, і помислами.  Тому мені приємно, що у спадок нам, сучасникам, дістався від наших пращурів такий ось безцінний скарб – щирі музика, пісні, поезія…

Шлях у мистецтво – ніколи не був надто легким, та дівчина з усіх доріг давно вже обрала саме цю.

Молоді українці добрими справами славлять сьогодні землю свою. Дай, Боже, аби на їхніх дорогах, було якомога менше розчарувань.

 Тетяна Череп-Пероганич

Holubowska

На фото: О. Голубовська, Краків, серпень 2013.

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.