Мистецький спецназ у госпіталі

Земляцькі об’єднання у Києві по-різному надають допомогу регіонам, які опинилися в біді та бійцям української армії: закуповують одяг та засоби захисту, ліки, продукти харчування. Допомагають сім’ям загиблих у зоні АТО та біженцям. Багато митців з творчими концертами відвідують військові частини або проводять благодійні концерти, а кошти скеровують на потреби армії.

От і цього серпневого дня група земляків з Дніпропетровського, Чернігівського, Кіровоградського, Черкаського, Вінницького земляцтв завітали до Головного військового клінічного госпіталю з благодійним концертом. В складі творчого десанту, яким керувала поетеса Зоя Ружин, були відомі майстри мистецтв: Анатолій Паламаренко – Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, Василь Нечепа – народний артист України, лауреат Національної премії  ім. Тараса Шевченка, зразковий дитячий театр пісні «Ладоньки» під керівництвом заслуженої артистки України Світлани Садовенко, заслужена артистка України Ольга Мовчан, народна співачка Людмила Салюта-Ященко, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ганна Солонична та Інна Анріяш-Місько з донькою Софійкою.

Неординарним у творчому концерті була присутність авторів ідеї створення «Рушника національної єдності» Тамари та Миколи Степаненків. Вони розгорнули рушник довжиною 9 м 30 см, який вишивали 1300 майстринь з усіх куточків України. Цікавою була розповідь Миколи Степаненка про історію його створення.

По закінченні концерту «Мистецький спецназ» відвідав тяжко хворих у палатах, передав солдатам земляцькі  гостинці, дитячі малюнки, декоративні вироби та іконки.

Тетяна ЛІТОШКО

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.