На Чернігівщині об’єднали зусилля для національно-патріотичного виховання молоді

Представники влади, різні покоління захисників української землі об’єднали зусилля для національно-патріотичного виховання молоді Чернігівщини, а тому 6 травня, напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення, а також 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова облдержадміністрації Валерій Куліч, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, голова обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко взяли участь у зустрічі з представниками ветеранських організацій області та міста Чернігова, спілки воїнів-інтернаціоналістів, а також учасниками АТО.

CH0605201601

CH0605201624

CH0605201626

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Опубліковано у Вшанування пам'яті, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до На Чернігівщині об’єднали зусилля для національно-патріотичного виховання молоді

  1. Ковтун Сергій Іванович коментує:

    Прекрасна ініціатива, чудове рішення та вчасне втілення в життя. Враховуючи що Україна, за словами Олександра Петровича Довженка, і зараз в огні, а ветеранів Другої світової залишились одиниці, то це об’єднання дійсно буде виховувати патріотів, достойних громадян України.

  2. Олександр Нараєвський коментує:

    Лейтмотивом такого виховання мають бути слова не пам’ятаю кого: козак не той, хто шаблю має, а той, хто під Москву не ліг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.