З Днем матері!

Сьогодні – День матері – міжнародне свято на честь матерів.

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу та наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси та щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.

Схиляємо низенько свої голови та висловлюємо щире «Спаси Вас Бог!» перед образом Вашим, біловолосі наші бабусі та матері, перед терпінням і печаллю за синами та чоловіками, братами і сестрами.

… То дай Вам, Боже, діждатись Ще тієї пори, коли чисте синє небо зігріє Ваші страждальні душі та теплом своїм зменшить болі Ваших сердець, а перед Вашим поглядом зацвітуть сади, заколосяться ниви добірним зерном і в чистому мирному небі розіллється нескінчене соло неперевершеного співця – жайворонка.

Хай наші друзі крилаті – лелеки дарують Вам правнучат, онучат, і діточок – оцих домашніх соловейків, щоб своїм безгрішним і чистим щебетом звеселяли Ваші змордовані душі та множили надію на краще завтра нашої долі, помагай Вам, Боже, поставити їх твердо на ноги та засіяти їхні душі зерном Правди і Науки.

DM08092016

Щастя, здоров’я, всім Вам дорогі Матері!

Рада Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.