Наша команда

28 травня, в День Києва, команда від молодіжного відділення Чернігівського земляцтва взяла участь у наймасовішій спортивно-благодійній акції в Україні – 25-й ювілейний «Пробіг під каштанами», кошти від якої підуть на допомогу дитячому Центру кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 

Фінансові кошти, передані Проекту в цьому році, покликані забезпечити своєчасну допомогу тим, кому вона вкрай необхідна. Основна мета участі нашої команди – показати, що біг це не лише спортивне заняття, але й активність, яка рятує дитячі серця та популяризує благодійний рух. Ми хочемо показати, що молодь має активну соціальну позицію та не байдужа до проблем нашої країні. Ми об’єднуємося заради доброї справи.

Команда від Чернігівського земляцтва за участю Валерія Демченка, Ольги Жадько, Сергія Гармаша, Алли Борисової, Тетяни Новобранець вперше брала  участь у заході, а також була представлена групою підтримки у складі Тетяни Антонець, Світлани Татаренко, Віктора Кузуба.

Ми, завдячуючи спонсорській допомозі попереднього керівника молодіжного відділення Василя Тройни, мали нагоду придбати футболки для пробігу з емблемою Чернігівського земляцтва.

Наша команда дає чудовий приклад іншим – допомагати може кожен.

Разом ми сильніші!

Ольга ЖАДЬКО

Опубліковано у Дні поселень | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.