Зустріч у Ладанській гімназії

З вересня 2014 року в Ладанській гімназії офіційно відкрито Музей-світлицю заслуженого артиста України, члена національної спілки журналістів України, члена Чернігівського земляцтва Бориса Степановича Харитонова. Її відкриття було приурочене до 80-річчя видатного земляка. 

Борис Степанович і члени Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва з самого початку були ініціаторами та учасниками створення цього музею. В Світлиці зібрано багато експонатів (бібліотека Бориса Харитонова, частина картинної колекції актора, одяг ведучого вечірньої казки «Дідуся Харитона», посвідчення, медалі, нагороди, фото – та відеоматеріали). З моменту відкриття Світлиці співпраця членів Чернігівського земляцтва разом з Борисом Степановичем тільки міцніла: творчі зустрічі з видатним земляком, поповнення Світлиці новими унікальними експонатами, дарування книг і видань від земляків.

Цього разу візит земляків було заплановано на 26 травня, коли в Ладанській гімназії лунав останній дзвоник. Серед шанованих гостей, нажаль, у зв’язку з хворобою, не було самого Бориса Степановича, але були представники Прилуцького відділення земляцтва. Із вітальним словом до присутніх звернувся Анатолій Кізлов, який презентував нову книгу Бориса Харитонова «Життєдайна сила Бориса Харитонова». Головний редактор Всеукраїнської газети «Хата» Микола Рудаков привітав випускників зі святом, побажав успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та вступити до омріяних вищих навчальних закладів. Особливо приємно ладанчанам було зустрітися з режисером вистави «Розстріляна увертюра» Валентиною Булатовою, яка передала щирі вітання від автора сценарію цієї видатної п’єси Бориса Харитонова.

На згадку про зустріч випускники та класний керівник 11 класу Вікторія Гуденко отримали від Миколи Рудакова та Анатолія Кізлова нові книги земляка. Ці видання будуть передані до Світлиці та поповнять книжковий фонд бібліотеки.

Від імені педагогічного і учнівського колективів висловлюємо вдячність Прилуцькому відділенню земляцтва за організовану зустріч та багаторічну співпрацю!

Володимир ПОЛІЩУК, заступник директора Ладанської гімназії

Опубліковано у Видатні земляки, На Чернігівщині, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.