Наші земляки очікують …

Минулого тижня з групою столичних земляків вдалося побувати в Чернігівській області, проїхати її дорогами, зустрітися та поспілкуватися із земляками. 

Дороги не скрізь такі погані. Були б кращими, якби не великі автомобілі їх топтали. Звичайно, що не одразу, але доведеться їх перебудовувати на більш кращі.

Люди скрізь розумні. На мій подив, хоч і дивляться різні телеканали, але «зерно від полови відрізняють». Очікують, що все буде добре. При цьому також розраховують і на наше Чернігівське земляцтво.

Тим часом, 21 лютого, вільні від роботи члени Ради Чернігівського земляцтва, разом із запрошеними, зібралися, щоб обговорити концепцію документального видання про видатних особистостей з Чернігівщини та розглянути ряд організаційних питань.

Сьогодні, для розміщення на нашому сайті, з офісу Товариства надійшов матеріал у вигляді проекту протоколу засідання Ради земляцтва від 21.02.2019.

Тож приємного ознайомлення та за роботу, дорогі земляки!

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва. Додати до закладок постійне посилання.

3 коментарі до Наші земляки очікують …

  1. Микола Корнієнко коментує:

    Не погана ідея земляцтва “скласти логічні за обсягом документальні оповідки про видатних вихідців з Чернігівщини, які уславилися в різних сферах суспільного життя: державні діячі, вчені, просвітяни, лікарі, письменники, художники, музиканти й актори, винахідники тощо”. Буде не гірше, якщо в першу чергу не забудемо тих, хто був борцем за незалежність України та доклав для цього чимало зусиль, а то й поклав своє життя. При складанні “оповідок” також не зайвим буде врахувати й те, що в Україні прийняті декомунізаційні закони.

  2. Анатолій Пінчук коментує:

    З увагою прочитав дану публікацію. Особливо зацікавив текст ПРОТОКОЛу №1/19 засідання Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» від 21 лютого 2019 року, точніше перше питання порядку денного. В цілому погоджуючись, хочу лише застерегти майбутнього редактора-упорядника видання від зловживання терміном «СІВЕРЩИНА». Комусь він так подобається, що в публікаціях Земляцтва вже перетворився в синонім терміну «Чернігівська область». Свого часу в своїй публікації Юрій ПЕРОГАНИЧ піднімав це питання для обговорення, але земляки чомусь не звернули на це увагу. До земель Сіверщини зовсім не входили Козелецький, Бобровицький, Носівський, Ічнянський, Прилуцький та інші південні райони теперішньої Чернігівської області. Зате входили кілька північних районів Сумської області. А також землі біля Брянська, Рильська, Курська, Бєлгорода, що згодом були захоплені Московією. Читайте тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/Сіверська_земля Бажаю успіху.

  3. Микола Пилипенко коментує:

    Правий Микола Корнієнко щодо борців за незалежність України, в тому числі й тих, котрі поклали життя на Майдані та в АТО і удостоєні посмертно звання Герой України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.