Земляки приступили до роботи

Вчора до публікації «Наші земляки очікують …»  був приєднаний проект протоколу, а сьогодні для розміщення на сайті вже  надійшла фотокопія повноцінного протоколу №1/19 від 21.02.2019 року  засідання Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво».

Прискіпливий відвідувач сайту, переглянувши протокол, може звернути увагу, що, з причин відсутності в столиці та зайнятості роботою, в засіданні не брали участь два заступники голови Ради – Микола Засульський і Олексій Орєхович, а також члени Ради – Михайло Гриценко, Станіслав Довгий, Володимир Зуб, Павло Кривонос, Віктор Кузуб, Олександр Литвин, Валентин Мельничук, Олександр Пухкал, Олександр Харченко та Борис Чуян.

Але це аж ніяк не означає, що відсутні на засіданні члени Ради проти документального видання про видатних особистостей з Чернігівщини. Однак, не обійдеться без їх зауважень і побажань, а також будуть враховані і слушні пропозиції земляків, що надійдуть у вигляді коментарів, або іншим чином, так як ті, що вже додані до публікації «Наші земляки очікують …».

Тож чекаємо на подальше надходження слушних пропозицій!

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва. Додати до закладок постійне посилання.

2 коментарі до Земляки приступили до роботи

  1. Микола Мисник коментує:

    «Перший млинець нанівець», – так можна сказати про це засідання. Але є можливість все виправити, запросивши до справи справжніх фахівців. Ось, наприклад, Анатолій Пінчук згадав про Вікіпедію, до розвитку якої має пряме відношення Юрій Пероганич – генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України. А чому б не скористатися порадами Юрія Йосиповича?

  2. Анатолій Пінчук коментує:

    Перед редактором-упорядником майбутнього видання лежить нелегке завдання. Хотілося б, щоб він не повторив помилок, які допущені в багатьох земляцьких, краєзнавчих книгах, що видані в районах області, коли одні статті діаметрально протилежні іншим, що написані з позицій минулого авторами – ідейними комуністами. Окремі автори навіть вихваляли жовтневий переворот, колективізацію, зовсім забувши про Голодомор. Історію потрібно зберегти, але писати правдиво, без отієї «радянщини», що досі іноді з’являється в публікаціях авторів, що по іншому писати не вміють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.