Не словом, а ділом …

Як повідомлялося в публікації «На Сосниччині ще раніше захотіли «розбудити» занедбані землі» від 28 січня поточного року, в рамках виконання п. 1 Угоди про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою і Радою товариства «Чернігівське земляцтво» у Києві на 2015 рік Сосницькому району був запропонований зі складу членів відділення Олександр Григорович Чуприна в якості інвестора для повернення до життя земель, які заросли рослинами самосійками.

За попередніми підрахунками Сосницької райдержадміністрації, що звернулась до нас з проханням про допомогу, таких земель у районі близько 3-х тисяч гектарів. Вже в січні поточного року новостворене ТОВ «ТД «Золотий ліс» приступило у районі до виконання цих робіт. Одночасно з поверненням занедбаних земель до життя, передбачається налагодження виробництва альтернативних видів палива.

Станом на сьогодні вже є певні результати: створені робочі місця, у зимовий період було заготовлено кілька тисяч метрів кубічних дров, що дозволило очистити від зайвих дерев узбіччя доріг і забезпечити роботою транспортників району, готується до запуску обладнання для виготовлення деревного вугілля, що монтується в колишній колгоспній майстерні.

Під час відвідання 24 травня виробничої бази ТОВ «ТД «Золотий ліс» Олександр Григорович показав нам наявне обладнання для розпилювання, рубки і опалення деревини, а також поділився планами щодо початку виробництва деревного вугілля вже в другій половині червня. Завдячуючи роботі такого виробництва з’являться 7 робочих місць, а також надходження до бюджету.

IMG_7280_660x495

IMG_7281_660x495

IMG_7282_660x495

У найближчих планах Олександра Чуприни придбання устаткування для виробництва щепи та пелет.

Таким чином Олександр Чуприна доказує як не словом, а ділом треба допомагати Довженковому краю.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у На Чернігівщині, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.