Обговорили алгоритм дій

Начальник Корюківської районної військової адміністрації Іван Ващенко провів засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС за участю керівників закладів критичної інфраструктури, розташованих на території Корюківського району.


Основне питання, що обговорювалось на засіданні комісії – алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації у випадку відключення електропостачання внаслідок терористичних атак російських військ на енергосистему країни.

Зокрема, присутні проаналізували стан забезпечення аварійними джерелами живлення закладів охорони здоров’я, освіти та комунальної сфери щодо можливості їх вчасного спрацювання у разі аварійного відключення електропостачання та забезпечення об’єктів соціальної та комунальної сфери району теплом.

«Основною метою сьогоднішньої зустрічі є укріплення нашої взаємодії та переконатися, що у нас є наявні резерви, сили та засоби для надання якісних комунальних послуг у будь-якій кризовій чи позаштатній ситуації.
Лише завдяки злагодженій командній роботі ми зможемо чітко і ефективно виконувати завдання і успішно долати всі труднощі. Зі свого боку, військова адміністрація працює в посиленому режимі заради належного життєзабезпечення населення району.

Ми повинні забезпечити стабільну роботу закладів соціальної і комунальної сфери нашого району у разі виникнення надзвичайної ситуації: відсутність опалення, електро- та водопостачання. Аварійні джерела живлення повинні своєчасно спрацювати. Вся критична інфраструктура має бути забезпечена на достатньому рівні і мати мінімально необхідний запас ресурсів для виконання своїх функцій», – наголосив Іван Ващенко.

За повідомленням Корюківськоі районної військової адміністрації 

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.