Обговорили перспективи реалізації екологічних проектів ПРООН на Чернігівщині

18 травня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів робочу зустріч із менеджерами проектів Програми розвитку ООН в Україні.

Основною метою спілкування стала презентація основних цілей діяльності міжнародної організації в нашій державі, які спрямовані на забезпечення сталого соціального і економічного розвитку, захисту навколишнього середовища. Крім того, менеджери проекту прагнуть налагодити конструктивний діалог з органами влади усіх рівнів і громадськістю для безперешкодного втілення у життя спільних ініціатив, спрямованих на підтримку демократичних процесів в Україні.

1805201601_660x440

1805201602_660x440

У ході спілкування експерти детально розповіли про основні аспекти та напрями реалізації екологічних ініціатив у області, зокрема на території Регіонального ландшафтного парку «Ніжинський». Крім того, Програмою розвитку ООН в Україні спільно з ОСОК «Чернігівщина екологічна» та за підтримки компанії CocaCola на території Кукшинської сільської ради Ніжинського району планується втілити у життя проект щодо відновлення частини меліоративної осушувально-зволожувальної системи «Смолянка».

1805201603_660x440

У свою чергу Арсен Дідур запевнив присутніх, що обласний представницький орган завжди відкритий до співпраці із міжнародними партнерами та готовий підтримати будь-які позитивні ініціативи, які дозволять покращити стан довкілля Чернігівщини і значно підвищити якість життя її мешканців. Заступник голови обласної ради також поінформував, що наразі обговорюється перспектива створення ландшафтного заказника місцевого значення «Обирок» на території Бахмацького району та закликав гостей долучитись до реалізації цього проекту.

Наостанок Арсен Дідур зазначив:

– Чернігівщина – аграрний край, який наразі прагне у повній мірі реалізувати свій багатий туристично-рекреаційний потенціал. Тож сподіваюсь, що спільно із закордонними фахівцями нам вдасться зробити реальний крок до утвердження європейських стандартів, покращення інфраструктури і екологічної ситуації в регіоні.

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.