Підсумки XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

17 травня в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка  відбулося нагородження переможців XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У творчому змаганні взяли участь тисячі учнів, ліцеїстів і студентів різних навчальних закладів. Окрім УкраїниЮ цей конкурс проходив у багатьох країнах світу. Його ініціатор – канадець українського походження Петро Яцик, після смерті якого конкурс і носить його ім’я.

Патріотичний мовний марафон, спрямований на піднесення престижу української мови, проводився за кошти меценатів з України, США, Канади і Австралії. Загалом премії одержали більше сімдесяти осіб.

Високі знання рідної мови показали школярі, студенти, ліцеїсти військових навчальних закладів і викладачі з усіх куточків України.

Переможці конкурсу відзначені преміями та подарунками.

Нагороджували переможців: постійний спонсор – голова спостережної ради фармацевтичної фабрики «Дарниця»  Володимир Загорій, народні депутати України та голова наглядової ради конкурсу імені Петра Яцика Ірина Фаріон.

По закінченню церемонії нагородження до нашого земляка Миколи Ткача підійшла переможниця конкурсу Тетяна Сухоребра (переселенка з Донеччини, що зараз мешкає в Одесі), щоб привітатися і отримати автограф. Микола Михайлович подарував їй свою книгу «Калинове намисто» та привітав Тетяну Миколаївну з перемогою в конкурсі.

IMG1114_660x479

Валентина ТЕРЕЩЕНКО

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.