Партизанам з ветеранського відділення земляцтва

Сьогодні в Україні відзначається День партизанської слави.

Подвиг партизанів і підпільників України відомий далеко за її межами.

І сьогодні в рядах ветеранів війни ми пишаємося земляками причетними до тих подій. До них, у першу чергу, належать: заступник голови ветеранського відділення земляцтва Владислав Рейський з села Мрин Носівського району, зв’язківець підпільної організації «Арсеналець»; Леонід Могильний з села Кобища Бобровицького району, учасник партизанського руху на Чернігівщині; Марія Ракитнянська-Нечаєва з села Плоске Носівського району, боєць партизанського загону «За Батьківщину»; Василь Устименко з села Жукля Холминського (нині Корюківського) району, учасник партизанського руху на Чернігівщині. Вони сьогодні є живими свідками тих буремних подій. 

img_3269_660x495

Вже третій рік на сході нашої країни триває антитерористична операція, в якій загинуло багато наших співвітчизників, в тому числі й земляків-чернігівців. Однак, ми сподіваємося, що перемога буде за правдою та в країні нарешті пануватиме мир і спокій.

Адже й там українські вояки воюють, згадуючи про те, як у роки Другої світової війни їх батьки та дідусі в партизанських загонах і підпіллі воювали проти нацистів і зрадників українського народу.

Приєднуючись до привітань Ради Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві, бажаю вам, шановні партизани та підпільники Другої світової війни, вашим родинам і близьким міцного здоров’я, довголіття, щастя, благополуччя, оптимізму, а головне – миру та злагоди в нашій державі!

Сергій КУДІН, голова ветеранського відділення земляцтва

Фото автора

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.