Перший молодіжний козацький табір в області

Впродовж 1-10 липня цього року в Сосниці працював молодіжний спортивно-патріотичний табір «Січ».

У таборі перебувало 30 юнаків і дівчат віком від 14 до 18 років. Ініціатор, натхненник та керманич цього табору, учасник АТО Євген Приходько, який доклав значних зусиль, щоб з великою повагою до історичного, козацького минулого та надзвичайною любов’ю до України, створити неповторну атмосферу табору.

ZS_002_660x495

Молодіжна «Січ» вражала тематичною облаштованістю: частокіл, гармати, дзвони, сторожова вежа, у центрі двору прапор та козацька ватра, їдальня в наметі з рушниками, дерев’яний намет з козацькою зброєю, тир.

ZS_003_660x495   ZS_004_660x495   ZS_007_660x495

ZS_006_660x495

Учасники табору мали можливість провести свій час в імпровізованому козацькому містечку, ближче познайомитись з елементами козацького побуту, поглибити свої знання з історії українського козацтва, здобути навички з основ туризму, кінної та ковальської справи, гончарства, миловаріння, ознайомитись з елементами козацької кухні, травознавства, уроками виживання. Юнаки та дівчата навчились вправно їздити верхи на коні, отримали навички володіння зброєю, надання першої медичної допомоги, а їх спів патріотичних пісень біля вечірньої ватри збирає молодь з навколишніх сіл.

ZS_005_660x880

ZS_001_660x495

Вільний час заповнювали інтелектуальні ігри та конкурси, спортивні змагання, туристичні походи, зустрічі з цікавими людьми.

Життя у таборі ґрунтувалось на принципах дружби, взаємоповаги та козацького побратимства. Після закінчення зміни ніяк не хотілось їхати додому, розлучатись з новими друзями.

За матеріалами виконавчого апарату Сосницької районної ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Перший молодіжний козацький табір в області

  1. Микола Швед коментує:

    Велика шана та повага всім землякам причетним до організації та фінансування проведення зазначеного заходу і особисто учаснику АТО Євгену Приходько. Адже проведення молодіжних спортивно-патріотичних заходів, без перебільшення, закладає підвалини патріотичного виховання сучасної молоді на історичних фактах козацького життя, виховує любов до Батьківщини, до традицій дідів і прадідів. У майбутьному для проведення подібного роду зборів бажано б задіяти як фінансові так і інші можливості небайдужиж земляків, що народилися на чарівній землі Сосницького району та проживають далеко за її межами. Бажаю успіхів та удачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.