Співбесіди тривають, а розвиток громад «буксує»

6 липня, вдруге в поточному році, у Сосницькій райдержадміністрації відбулися співбесіди з сільгоспвиробниками та головами органів місцевого самоврядування за участі основних розпорядників бюджетних коштів, а також представників установ і організацій району.

060716_660x501

Як повідомляється на офіційному сайті райдержадміністрації, в ході проведення співбесід були порушені актуальні питання життєдіяльності територіальних громад району, серед яких: створення громадських пасовищ, ефективне використання і належне документальне оформлення земель запасу та не витребуваних паїв, підняття рівня орендної плати за користування землями сільськогосподарського призначення, укладення, а також виконання соціальних угод між агропідприємствами та місцевими громадами тощо.

У співбесідах також взяли участь члени Сосницького відділення Чернігівського земляцтва – Великоустівський сільський голова Валентина Циганок і Змітнівський сільський голова Дмитро Іващик. Валентина Миколаївна та Дмитро Степанович порушили перед присутніми ряд нагальних питань, позитивне вирішення яких керівництвом району та відділу Держгеокадастру в районі дозволить позбутися багатьох існуючих проблем у громадах, завдячуючи яким «буксує» розвиток громад.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Співбесіди тривають, а розвиток громад «буксує»

  1. Микола Гнип коментує:

    Розвиток громад буде “буксувати” аж до отримання громадами необхідних прав, які дозволять нормально розвиватися. Мабуть, згадані в даній публікації сільські голови мають рацію щодо правильності порушених ними питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.