Підземелля Чернігівщини XI – XIX століть

Тематика підземель, таємних підземних ходів завжди приваблювала своєю таємничістю та була окутана великою кількістю міфів, легенд і розповідей тогочасних очевидців.

У жовтні 2023 року ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» спільно з науковими співробітниками Чернігівського історичного музею імені Василя Тарновського презентували спільну роботу – фільм «Седнів таємничий. Мандрівки підземеллями пам’яток». Але вирішили на цьому не зупинятися й продовжили спільну працю в напрямку висвітлення підземних споруд Чернігівщини XII – XIX століть.

Результатом спільних зусиль молодіжного і Чернігівського відділень земляцтва та співробітників Садиби родини Лизогубів стала нова оригінальна виставка, яка днями змонтована у підвальному приміщенні Садиби і присвячена підземеллям.

Співробітники Чернігівського обласного історичного музею висловлюють щирі слова вдячності Андрію Пінчуку, голові Бобровицького відділення, та Валерію Демченку, голові молодіжного відділення, за надання фінансової підтримки у виготовленні та відкритті нової виставки.Андрій КУРДАНОВ

Опубліковано у Культурна спадщина, На Чернігівщині | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.