Подарунок у День святого Миколая

Щороку скриньку доброчинних справ столичного Чернігівського земляцтва наповнюють конкретні земляки, що перебувають у активі того чи іншого відділення. До таких належить Микола Федорович Волощук – ветеран праці, учасник ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, заслужений будівельник України, академік Академії будівництва України. 

Варто відзначити, що Микола Федорович розпочав допомагати рідній Сосниччині ще задовго до вступу в земляцтво у 2001 році. З 2001 року, постійно перебуваючи в активі Сосницького відділення, він вишукує всілякі можливості, щоб столичні сосничани вирізнялись активною та результативною роботою. Він не втрачає ініціативи, незважаючи на різні зовнішні впливи. Наприклад, минулого року Микола Федорович вирішив на 15 років передати комунальному закладу «Сосницький навчально-реабілітаційний центр» (КЗ «Сосницький НРЦ») Чернігівської обласної ради право отримувати кошти за користування земельним паєм, який успадкував від рідних.

Ось і сьогодні, 19 грудня, в День святого Миколая, за довіреністю Миколи Волощука інший активіст відділення Олександр Чуприна отримав у Сосниці кошти від фермерського господарства «ІНТЕР-АГРО-БАЗА» та передав 4000 гривень директору КЗ «Сосницький НРЦ» Лілії Саприкиній.

Лілія Василівна щиро подякувала за такий подарунок Миколи Волощука очолюваній нею спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.