Пошкоджені приміщення Чернігівської політехніки планують відновити до 1 жовтня поточного року

Матеріально-технічна база Національного університету «Чернігівська політехніка» зазнала значних пошкоджень внаслідок активних бойових дій. За словами ректора вишу Олега Новомлинця, загальні втрати оцінили у близько 140 мільйонів гривень (йдеться про всі корпуси, гуртожитки, спортивні та оздоровчі бази).

Нині на території університету тривають активні відновлювальні роботи, адже заклад планує розпочати освітній процес 1 жовтня у відбудованих приміщеннях. У якому форматі — поки ще невідомо. Остаточне рішення ухвалюватиметься у другій половині вересня після опитування студентів та залежно від безпекової ситуації.

Основну увагу щодо відновлення зосередили на приміщеннях, що на вулиці Шевченка, а також гуртожитках. Так, у корпусах відремонтовано дах, частину аудиторій, встановлено низку вікон, відбудовано спортзалу, яка, до речі була зруйнована у березні прямим попаданням авіаційної бомби (зараз залишилися лише внутрішні роботи).

За повідомленням Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Читайте також:

На Чернігівщині тривають першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури. Цього тижня підрядники працювали на таких об’єктах.

Матеріально-технічна база Національного університету «Чернігівська політехніка» зазнала значних пошкоджень внаслідок активних бойових дій. За словами ректора вишу Олега Новомлинця, загальні втрати оцінили у близько 140 мільйонів гривень (йдеться про всі корпуси, гуртожитки, спортивні та оздоровчі бази).

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.