Презентована книга Вадима Іванюка про рідне село

Найцінніше в земному житті – це люди.

Дякую долі за знайомство з Вадимом Іванюком. Він – Людина великої сили духу, широкої душі, безмежної любові до людей, української землі та нашої спільної Малої батьківщини.

Непроста особиста доля відкрила у Вадима Івановича талант поета та письменника. Світ побачив збірки віршів і оповідань про життя, надію, любов, неймовірні мисливські спогади та книги про історію населених пунктів Борзнянщини.

А як співає пан Вадим! А як вміло веде бесіду! А яку дослідницько-пошукову та письменницьку роботу проводить! Українська земля багата людьми з великої букви.

29 травня у Носелівці відбулася велика подія – презентація книги «Носелівка: земля і люди» Вадима Іванюка.

Триста сторінок від перших археологічних розкопок курганів поховань скіфських часів, заселення земель вихідцями ще Чернігівського та Литовського князівства і Московського царства, Голодомор 1932-1933 років, Друга світова війна, післявоєнні роки, сільське господарство, про пошту, транспорт і зв’язок, про складне для України сьогодення, про традиції села і про людей села.

Історія села має свою книгу. Наші діти, внуки-правнуки мають книгу села. І вони гідно будуть продовжувати історію села. Ми в це віримо! Ми це знаємо!

Вдячність і шана автору Вадиму Іванюку, односельцям, усім хто мріяв про книгу, писав-шукав-комунікував-видавав-спонсорував. Це сотні носелівців.

Пишаюся бути серед Вас!
Поважаю і люблю!
Україна переможе!
Слава ЗСУ!

Ніна ЛЕМЕШ

Опубліковано у Видатні земляки, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Презентована книга Вадима Іванюка про рідне село

  1. Олександр Пухкал коментує:

    Вітаю! Ця подвижницька праця Вадима Іванюка заслуговує на найвищу людську вдячність і повагу! Ось такі люди відтворюють і творять історію села, міста, країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.