Про національно-патріотичне виховання в прикордонні Чернігівщини

14 червня у Семенівському районі відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації. До її роботи долучилися члени Координаційної ради при Семенівській райдержадміністрації та голови координаційних рад прикордонних районів Чернігівщини. 

Учасники засідання поклали квіти до розміщеної на будівлі Семенівської гімназії № 2 меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Ігорю Кистерному.

Оголошуючи на початку засідання хвилину мовчання в пам’ять про загиблих чотири роки тому десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, зазначила: «Подвиг Героїв має спонукати нас до активних дій, об’єднання зусиль, спрямованих на національно-патріотичне виховання, насамперед, дітей та молоді!»

Про реалізацію концепції національно-патріотичного виховання на Семенівщині розповів методист відділу освіти Семенівської міської ради Іван Курпас.

Раїса Шанська, представник громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» детально зупинилася на досвіді проведення виставкової експозиції «Сіверщина. Блокпост пам’яті». Вона закликала присутніх активно використовувати їх досвід і залучати до патріотичного виховання учасників АТО – ООС.

Результати соціологічного дослідження суспільно-політичного та фінансово-економічного становища молоді у Чернігівській області презентував Дмитро Гапоненко з громадської організації «Асоціація регіональних засобів масової інформації». Опитування тривало протягом квітня 2018 року і було здійснене за фінансової підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації. Його дані засвідчили високий рівень патріотичних настроїв серед молодих людей. Разом з тим, значний відсоток юнаків і дівчат прагнуть змін у сфері державної молодіжної політики.

Наталія Романова висловила слова щирої подяки громадським організаціям, що активно долучились до акції на підтримку незаконно ув’язненого бранця Кремля Олега Сенцова, продемонструвавши всьому світові солідарність з ув’язненим режисером.

Члени координаційної ради поспілкувалися також з учасниками «Військово-патріотичної гри», присвяченої 100-річчю початку національно-визвольних змагань в Україні. Гру організувала Сосницька районна молодіжна громадська організація Спортивний клуб «Анти» за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

У рамках проекту для 60 учасників з різних районів Чернігівщини будуть проведені історичні лекції, заняття з основ надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, індивідуальної тактики, зброєзнавства, топографії, тактики легкої піхоти для малих підрозділів, топографії, саперної справи тощо.

Також учасники наради переглянули показові виступи учасників Семенівського районного осередку Чернігівської обласної федерації хортингу спортивного клубу «Клейнод».

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Читати також:

Що чернігівська молодь думає про політику, патріотизм та реформи: результати опитування

Опубліковано у В громадських організаціях, Інше, На Чернігівщині | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Про національно-патріотичне виховання в прикордонні Чернігівщини

  1. Анатолій Пінчук коментує:

    Звичайно, питання національно-патріотичного виховання в прикордонних районах Чернігівщини не вирішиться одним засіданням Координаційної ради, навіть виїзним. Але, як кажуть, «під лежачий камінь вода не тече». Це робота не на один день, і не на один рік. І в роботі по патріотичному вихованню населення, насамперед дітей і молоді, без активної участі учасників АТО – ООС (Операція Об’єднаних Сил) не обійтись. Козацькі організації, що знаходяться «под окормлєнієм» московського патріархату, показали свою повну неспроможність. А більшість ветеранських організацій здатні лише на проросійські акції на кшталт «бессмєртний полк», що була придумана в Росії. Результати соціологічного дослідження щодо суспільно-політичного та соціального становища молоді в Чернігівській області зовсім не такі оптимістичні, як сказано в статті: http://cg.gov.ua/index.php?id=304166&tp=0 Принаймі, на мою думку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.