Про патріотичну свідомість молоді і не тільки

Сьогодні, 17 квітня, на засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Чернігівській облдержадміністрації заступник голови ОДА Наталія Романова наголосила: «Молодь має бути патріотично свідомою». Вона підкреслила важливість військово-патріотичного виховання, насамперед учнівської молоді.

— Квітень-травень – це активна пора організації військово-польових зборів, налагодження дієвої та системної комунікації навчальних закладів з військовими частинами. Тож маємо так скоординувати роботу, аби формувалася національна свідомість молоді, – зазначила Наталія Андріївна і нагадала: 24 квітня у Чернігові пройдуть урочисті проводи 50 призовників до лав Збройних Сил України.

Учасники зібрання, зокрема, обговорили плани з відзначення в області Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Ігор Слезко детально поінформував про заплановані заходи. Мітинги-реквієми, акції «Маки Пам’яті» та «Перша хвилина миру» у всіх районах області, флешмоб мистецьких колективів «Молитва за мир», виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» — ключове із запланованого.

Мова йшла і про соціальну допомогу учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членам їх сімей. Нині на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває майже 12 тисяч учасників АТО та ООС.

Адже на початку квітня були внесені зміни до Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей, бійців-добровольців у Чернігівській області на 2019-2023 роки: кожному члену сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО/ООС встановлено щомісячну матеріальну допомогу в розмірі 500 гривень. Окрім того, батьки загиблих отримуватимуть щорічну виплату у 5 тисяч гривень.

Значна увага приділяється психологічній реабілітації та оздоровленню колишніх бійців.

У ході засідання присутні проаналізували проведення інформаційно-просвітницьких, культурологічних заходів, націлених на популяризацію національної духовно-культурної спадщини та підвищення обізнаності громадян про видатних особистостей українського державотворення.

На завершення члени координаційної ради вирішили розробити систему якісних і кількісних показників ефективності проведених патріотичних заходів.

 

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Читати також: 

В області готуються до відзначення чергової річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій

Родинам загиблих бійців АТО/ООС збільшено фінансову допомогу з обласного бюджету

Минулого року більше 200 учасників АТО пройшли курс оздоровлення

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.