Привітали переможців престижних інтелектуальних змагань

Сьогодні, 15 травня,  до Чернігівської обласної ради завітали особливі гості – переможці престижних всеукраїнських і міжнародних інтелектуальних змагань, а також їх мудрі наставники, які відкривають своїм вихованцям шлях у велике науково-освітнє життя.

Успіхи наших юних талантів на всеукраїнських і міжнародних інтелектуальних змаганнях, де завдяки своїм знанням вони здобувають високі призові місця, свідчать про високий інтелектуальний рівень молоді Чернігівщини, формують позитивний імідж нашої області.

Впевнений, що успішна реалізація освітньої політики залежить від скоординованої діяльності усіх учасників суспільного діалогу – не лише педагогів, науковців, учнів і батьків, але й органів місцевої виконавчої та представницької влади. Зокрема, і від обласної ради, депутатський корпус якої постійно переймається проблемами освітньо-творчого розвитку підростаючого покоління. Про це свідчить затвердження низки обласних програм і прийняття рішень, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку творчого, інтелектуального та духовного потенціалу наших юних земляків.

Висловлюю щиру вдячність нашим переможцям та призерам всеукраїнських і міжнародних інтелектуальних перегонів, повагу їх самовідданим професійним наставникам, які вчасно розгледіли та розвинули творчі здібності учнів і студентів, аби сформувати з них майбутню науково-технічну еліту України.

Бажаю всім причетним до тріумфу розумового розквіту нашої батьківської землі подальших успіхів у справі модернізації освітньо-наукового розвитку нашої держави! А нашим юним талантам зичу щасливої і успішної долі на рідній українській землі!

Ігор ВДОВЕНКО

Читати також:

Ігор Вдовенко привітав переможців всеукраїнських і міжнародних інтелектуальних змагань Чернігівщини

Керівники області привітали переможців всеукраїнських та міжнародних олімпіад

Опубліковано у На Чернігівщині, Привітання. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.