Привітання з Великоднем

Сьогодні на адресу нашого земляцтва надійшло привітання, з яким регіональна громадська організація об’єднання українців «Провісник» міста Москви звернулася до всієї української громади Росії, до українців усього світу.

Сини великого українського народу!

Щиро та сердечно вітаємо Вас і Ваших рідних зі світлим святом – Великоднем!

Бажаємо Вам і Вашим родинам щастя, міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення. Нехай Великдень гуртує всіх нас навколо заповідей Божих, навколо України, навколо народів честі та надихає любов’ю до людей, до миру, до справедливості, благословить нас на рішуче протистояння силам зла, ненависті, окупантів чужих земель і народів. Господь вибрав наш народ на протистояння силам зла. Будемо нести свою почесну місію з терпінням і гідністю.

Слава Україні! Героям Слава! Слава небесній сотні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

4D58890D

З глибокою повагою

Тарас ДУДКО, голова регіональної громадської організації об’єднання українців «Провісник», м. Москва

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Привітання з Великоднем

  1. Володимир Лузан коментує:

    Христос Воскрес! Вітання нашого московського земляка є мужнім вчинком. Народу українському нині нелегко. А якому народу було легко в часи становлення держави? Під терміном український народ я розумію громадян України всіх національностей, які прагнуть свободи і вільного розвитку з метою побудови справедливої держави без олігархів, брехливих політиків, продажних прокурорів і куплених суддів. Росія нас не відпустить. А тому потрібно робити все для того, щоб відкрилися очі росіян, адже в 1991 році ми отримали шанс на свободу, тому що Москва і Росія піднялися. ГКЧП було усунуто не у Києві. Наш Макарович тоді ходив між краплинами і хоробрим став, вийшовши з КПРС, коли вже все було вирішено. Якщо режим у Москві нині позбавити опори в громадянах, він впаде, бо тримається на навіюванню для населення перманентного почуття зовнішньої загрози. Громадяни Росії повинні зрозуміти, що їхнім ворогом є не українці, америкоси, євреї, поляки, грузини чи мусульмани. Як і для нас, ворогами росіян є корупція, бідність, алкоголізм, байдужість до чужого горя, неправда і несправедливість. Ми це зрозуміли раніше, поможемо нашим братам, як вони нас називають. Слава Україні! Героям слава! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.