Ріпкинці не пасуть задніх щодо підтримки незалежності та цілісності України

Члени Ріпкинського відділення, як і сосничани, коропчани, прилучани та інші від самого початку не байдуже ставилися до всього того, що відбувається в Україні. Адже наша древня Любецька земля бачила навали орд, експедиції московських князів і царів. Найжорстокіші бої проходили на території району і в 1943 році. Про це нагадують чисельні могили воїнів-визволителів нашої землі.

А тому з початку виникнення збройного конфлікту на Сході України членами нашого відділення було переказано у вигляді благодійних внесків через мобільні телефонні дзвінки на номер 565 понад 10 тис. гривень, придбано у відділеннях «Ощадбанку» сертифікати казначейських зобов’язань «Військові» для підтримки української армії на суму близько 10 тис. гривень.

З ініціативи активіста відділення, генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Солярис»Діни Марущенко та за підтримки трудового колективу цим підприємством придбано згідно з домовленістю для Головного військово-медичного клінічного центру Міністерства оборони України «Головний військовий клінічний госпіталь»:

– медичний апарат виробництва ФРН для видалення гною з ран за 25 тис. гривень;

– два спеціальних крісла виробництва Іспанія для інвалідів майже за 16 тис. гривень;

– близько 1 тонни медичних бинтів із ФРН.

Зазначеним підприємством проводиться робота разом з окремими родинами учасників бойових дій у зоні АТО, які отримали інвалідність, зокрема втратили кінцівки ніг або рук, питання щодо придбання для них імпортних протезів з метою їхньої реабілітації.

Крім того, ще у березні поточного року ТОВ «Солярис» перерахувало понад 100 тис. гривень на банківський рахунок, відкритий для збору коштів на підтримку родин і вшанування героїв Небесної сотні.

Володимир ФЕДЯЙ

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.