Щоб глибше пізнати історію України

Минулими святковими вихідними активісти молодіжного та Коропського відділень Чернігівського земляцтва відвідали північні регіони нашої малої Батьківщини. А подорож розпочали з Новгород-Сіверського – Північної Пальміри України, де відвідали Тріумфальну арку, Спасо-Преображенський монастир, Новгород-Сіверський музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім»  та інші туристичні цікавинки міста.

Дорогою з Північної Пальміри до Коропа не змогли оминути та, вже не вперше, навідалися до Свято-Миколаївського Пустинно-Рихлівського монастиря, з яким пов’язана не тільки багаторічна історія, а ще й декілька легенд Коропщини.

Кілька років тому за ініціативи місцевого мецената Володимира Селянського на місці, де за легендою відбулося явлення ікони Святого Миколая, розпочалося будівництво церкви. До процесу будівництва активно долучилися керівництво та активісти інших відділень земляцтва. І ось зараз, церква побудована та оздоблена, завершуються роботи на території та невдовзі відбудеться відкриття s освячення.

День Конституції України символічно провели у Батурині, відвідавши Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця», пам’ятник «Гетьмани. Молитва за Україну» та вшанували пам’ять жертв Батуринської трагедії 1708 року.

Як висновок, можна сказати лише одне: «Мандруймо Україною, мандруймо Чернігівщиною, пізнаваймо глибше нашу історію. Нам є чим пишатися!».

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.