Щиро дякували Віктору Ткаченку

Очікуване зібрання Чернігівського земляцтва, про яке повідомлялося в публікації «З турботою про рідний край», не було б таким змістовним, якби на нього не завітали гості з Чернігівщини. 

До таких належать і керівники Сосниччини – заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк та селищний голова Андрій Портний.

Геннадій Анатолійович вже майже п’ять років очолює районну раду (близько двох років – голова, решту терміну  – заступник голови). Андрій Дмитрович– четвертий рік селищний голова, в тому числі вже другий рік голова об’єднаної територіальної громади.

Їх об’єднує бажання вирішувати нагальні питання, що мають вплив на розвиток Довженкового краю. Не випадково, Геннадій Смаглюк і Андрій Портний вже кілька років поспіль бажані гості на зібраннях Чернігівського земляцтва. Адже є велика ймовірність, що саме на зібранні можна щось вирішити, або скласти план вирішення. Так було в минулі роки. Є надія, що і цьогорічні турботи Геннадія Анатолійовича і Андрія Дмитровича  не будуть марними. Тим більше, що й присутній на зібранні народний депутат України Василь Амельченко небайдужий до проблем Довженкового краю.

Вже кілька десятиліть турбується проблемами Довженкового краю «Надійний помічник у починах земляцтва» Ніна Грицай. Ось і цього разу Ніна Дмитрівна була у пошуку вирішення питання щодо належного вшанування пам’яті Олександра Довженка, 125-річчя від дня народження якого будемо відзначати 10 вересня поточного року. Оскільки, на жаль, відзначення не планується на державному рівні, Ніна Грицай робить все, щоб не допустити такої наруги над пам’яттю Великого Українця.

Було приємно, що на цьогорічній зустрічі членів відділення в «курені» зібралася більшість активістів, у земляцькій біографії котрих багато добрих справ, які лягли у спільний кошик земляцтва.

Мені також було приємно вручити високу відзнаку ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» – Почесну грамоту активістам відділення Надії  Остапчук, Людмилі Коваленко, Миколі Шведу та ветерану війни  Івану Косяненку. До речі, Іван Омелянович 15 жовтня минулого року відсвяткував своє 90-ліття.

Вже традиційно голова Ради земляцтва Віктор Ткаченко та керівники області зустрічаються «по куренях» із земляками відділень. Цього разу Віктор Вікторович завітав до нас з головою облдержадміністрації Олександром Мисником.

Однак, сосничани не «вантажили» Олександра Петровича різними питаннями, адже він добре обізнаний у всьому, що треба сосничанам. Крім того, попереду є достатньо часу для виконання укладеного Меморандуму про співпрацю Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» на 2019 рік.

Керівники Сосниччини щиро дякували Віктору Ткаченку за його плідну громадську роботу, за турботу про рідну Чернігівщину.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Щиро дякували Віктору Ткаченку

  1. Андрій Портний коментує:

    Вдячний дружній родині “Чернігівського земляцтва” за можливість зустрітися в дружній обстановці. Обговорити та намітити шляхи вирішення нагальних проблем Сосниччини.
    Бажаю щоб і надалі земляцтво залищалось тим майданчиком, який об’єднує земляків, що зараз живуть, працюють та навчаються в столиці нашої країни з їх малою батьківщиною.

  2. Анатолій Пінчук коментує:

    Добре, що на зібрання Чернігівського земляцтва завітали гості з Чернігівщини. Дякуючи Олексію Орєховичу, ми дізнались про гостей з Сосничини, про зустріч «в курені» з головою Ради земляцтва Віктором Ткаченком та з новим головою облдержадміністрації Олександром Мисником. Цікаво, а як в інших відділеннях?
    І ще: рік тому на сайті ціла стаття була присвячена коментарям-відгукам земляків про збори Земляцтва: http://chz.org.ua/vidhuky-zemlyakiv-pro-zbory-zemlyatstva/ Закликаю земляків, поки ще свіжі враження, поділитись ними з читачами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.