Служити народу – найвища честь!

У світ вийшло історико-художнє видання «Служити народу – найвища честь!», яке розповідає про дипломатів і послів, котрі народилися на Чернігівщині.

24062016_660x920

Нариси охопили період від Козаччини до сьогодення. Читачі з інтересом прочитають про Романа Каторжного – посла гетьмана Богдана Хмельницького на перемовинах з Річчю Посполитою та Івана Биховця – дипломата часів Івана Мазепи, посла Російської імперії в Неаполітанському королівстві, Данії, Швеції та Австрії  Андрія Розумовського та посла УНР у Румунії і Угорщині Миколу Ґалагана, Голову Надзвичайної Дипломатичної Місії України у Франції в 1918 році Миколу Могилянського, Надзвичайного і Повноважного Посла СРСР у Румунії Василя Дрозденка та сучасних дипломатів України – Володимира Желібу, Михайла Дашкевича, Левка Лук’яненка, Івана Майдана, Тетяну Іжевську, Петра Шаповала, Анатолія Дроня, Віталія Бойка та інших.

Книга створена письменниками та журналістами, архівістами та музейниками, бібліотекарями та науковцями, серед яких Сергій Лаєвський, Володимир Сапон, Ніна Ткаченко, Раїса Воробей, Інна Аліфіренко, Людмила Пархоменко, Анатолій Тютюнник, Олексій Брик, Микола Рудько, Петро Медвідь, Тамара Демченко, Олександр Каранда.

Упорядники – журналістка Наталія Авер’янова та Надзвичайний і Повноважний Посол України Петро Шаповал.

30 червня о 15.00 у читальній залі Чернігівської універсальної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка відбудеться презентація цієї книги.

Володимир САПОН

Опубліковано у Анонси, оголошення, Видатні земляки, Запрошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.