Сосниччина туристична продовжує дарували туристам враження про Сосницьку громаду

Цими вихідними до Сосниці завітала група туристів. Вони розпочали свою прогулянку з Андрієм Ткачом від сосницького ведмедя. Прогулялися містечком та дізналися які жінки і як впливали на життя та творчість наших видатних особистостей.

Далі, продегустувавши кудрівські сири, вирушили подивитися на паромну переправу через Десну. Через водопілля зараз вона не працює, а людей переправляють човном.

Відвідали гості і Сосницький музей довженка, де туристи мали можливість поспілкуватися з народним майстром Анатолієм Семенцовим, виставка робіт якого зараз експонується у музеї.

А ще провели оглядову екскурсію музеєм та запросили на лекцію з презентацією «Обраниці, або 9 жінок Довженка».

Далі у програмі був величний старовинний Купчицький вітряк, якому понад 100 років. І фінал мандрівки – Спаська круча, з якої відкривається неймовірна панорама заливних луків у поймі Десни.

«Цей наповнений до вінця день, нам подарував пан Андрій. Дякуємо Вам за поєднання історичних оповідок з показом красот міста, за дегустацію і можливістю насолоджуватися водопіллям Десни! Не прощаємося, готові пізнавати Сосниччину далі!», – коментує одна із туристок.

Роман ДРОБЯЗКО 

Опубліковано у Інше, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.