Спільно визначаємо пріоритети в роботі

Акценти на зараз:

– максимально пришвидшити підготовку навчальних закладів до нового року, перевірити та підготувати укриття;

– залучити усіх зацікавлених до урядової програми «єРобота», що передбачає надання грантів на розвиток бізнесу і навчання за кількома напрямами.

Детальніше про безпеку. Ворог продовжує обстрілювати прикордонні райони Чернігівщини. Попри це, ситуація контрольована.

У Чернігові та по всій області триває обстеження і облаштування захисних споруд.

Працюємо над удосконаленням системи оповіщення. У Чернігові відновлено роботу 20 сирен – і містяни вже могли це помітити. В окремих громадах уже запрацювали нові сучасні системи. Їхня кількість збільшуватиметься. За допомоги іноземних партнерів плануємо і в обласному центрі встановити оновлену систему оповіщення зі 100% покриттям міста і навколишніх сіл.

Освіта. У 167 закладах освіти обстежено укриття. До початку серпня комісії мають завершити цю роботу по всій області. Водночас, майже 400 закладів освіти не мають укриттів ані у своїх будівлях, ані поблизу. Відповідно, навчання в очному режимі організувати там буде неможливо.

Економіка. Підприємства Чернігівщини поступово відновлюють свою роботу, але ситуація не така оптимістична, як хотілося б.

Працюємо над законопроєктом щодо створення спеціальної економічної зони на Чернігівщині. До кінця тижня зберемо пропозиції від членів робочої групи

Відбудова. Вже завершено роботи на 3-х об’єктах «Чернігівводоканалу» та «Облтеплокомуненерго». В роботі — 28 об’єктів з переліку першочергових. Попереду — масштабний проєкт з відновлення ліній електропередачі. Продовжується ремонт на шляхах області, пройдено вже 91 км доріг.

Забезпечуємо постраждалі громади будівельними матеріалами.

Медицина. В області працюють мобільні бригади медиків, які за тиждень об’їздили 12 населених пунктів. Виїзні профілактичні огляди найменших пацієнтів проводить обласна дитяча лікарня. У Количівці та Киїнці від сьогодні запрацювали мобільні амбулаторії, такі самі плануємо встановити у Новоселівці та Ягідному.

ЖКГ. Основний напрям роботи — підготовка до опалювального сезону. Наразі ступінь готовності — близько 40%. Завдяки виділеним урядом коштам зможемо забезпечити роботу Чернігівської ТЕЦ. Одночасно готуємося до усіх можливих варіантів розвитку подій.

Фахівці готують проєктну документації щодо ліквідації зсуву ґрунту у Новгороді-Сіверському. Разом зі шведськими партнерами вирішуємо питання водопостачання у Киїнці.

Екологія. Вже на завершальній стадії розробка проєкту організації території РЛП «Ялівщина». Наступного місяця очікуємо на його презентацію.

АПК. Домовились з Державною продовольчо-зерновою корпорацією про доставку в область 90 тонн борошна для випікання соціального хліба.

Вячеслав ЧАУС

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.