Городнянська громада співпрацюватиме з польськими гмінами

Сьогодні, 18 липня, міський голова Андрій Богдан від імені Городнянської міської ради підписав Меморандум про співпрацю з польськими гмінами Стольно, Хелмно та Папове Біскупе.

Перемовини про підписання Меморандуму почались ще до початку російського вторгнення. З огляду на військові події, які відбуваються в України, умови Меморандуму дещо змінились.

Така співпраця тепер бачиться ще більш актуальною, бо передбачатиме не тільки участь у спільних проєктах, спрямованих на допомогу в реалізації різних задумів, а й пряму допомогу, якої ми зараз дуже потребуємо.

Меморандум підписали шість сторін— войти польських гмін Єжи Рабешко, Криштоф Випія, Анджей Зелінський та від Городнянської громади Андрій Богдан, від Сновської — міський голова Олександр Медведьов та від Тупичівської — сільський голова Лариса Шовкова.

Українські і польські громади братимуть участь у різних проєктах, проводитимуть обміни, напрацьовуватимуть контакти у всіх сферах життєдіяльності громад та працюватимуть в напрямку залучення допомоги на території, які постраждали від ворожого нашестя.

Світлана БІЛЬСЬКА

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.