Триває розмінування населених пунктів Ніжинського району

Підрозділами ДСНС обстежено 273,216 га території населених пунктів, 34030,0 га полів та польових доріг, 40 об’єктів, 1457 домогосподарств, 5 км ЛЕП, 8,57 км газопроводів. Виявлено та вивезено в тимчасове місце зберігання перед знищенням 14621 одиницю ВНП, Т-200/400 – 125 кг. Знищено: 13673 од., Т-200/400 – 125 кг. Підрозділами ЗСУ та територіальної оборони проведена робота по виявленню вибухонебезпечних предметів на околицях 16 населених пунктів району на площі 29464,52 га, зібрано 13739 ВНП. Роботи продовжуються.

Не забувайте про заборону для населення відвідувати ліси і в’їжджати до них транспортними засобами. Не користуйтеся лісовими дорогами.

Проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури та зв’язку. У районі без газопостачання все ще залишається 4 населені пункти.

На території Ніжинського району перебуває 16521 внутрішньо переміщена особа.

Тривають роботи щодо комісійного обстеження пошкоджених та зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд на територіях громад. Для фіксації руйнувань житлового фонду громадян України скористайтеся додатком Дія. За інформацією семи територіальних громад на їх території 448 частково та 64 повністю зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд. Пошкоджено 4 школи, 3 ЗДО, 2 медичні заклади. За результатами проведеної роботи з територіальними громадами району, сформована попередня потреба будівельних матеріалів для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об’єктах, які пошкоджені внаслідок бойових дій, для здійснення публічних закупівель з метою забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану в Ніжинському районі, яка складає 11,7 млн грн.

За інформацією сільськогосподарських підприємств району вже засіяно полів на площі 209 тис. га, що становить 90% від прогнозованих площ посіву. В тому числі: ранніх зернових – 7,0 тис. га, гречки – 0,7 тис. га, кукурудзи на зерно – 104,5 тис. га, соняшнику – 78,1 тис. га, сої – 16,0 тис. га, цукрових буряків – 0,75 тис. га, кормових культур – 1,4 тис. га, картоплі – 0,33 тис. га, овочів – 0,050 га.

Школярі 14 громад продовжують навчання за дистанційною формою, 3 громад – долучилися до навчання у школах, У двох громадах працюють заклади дошкільної освіти.

Курсують пасажирський потяг Чернігів – Київ–ПАС, дизельні пасажирські потяги Ніжин – Гребінка, Ніжин – Дарниця. Здійснюється пасажироперевезення по м. Ніжин та населених пунктах району.

На продовольчих ринках району та в роздрібній мережі наявні товари різних груп у достатній кількості. Здійснюється постійний моніторинг цін на значущі товари.

Сектор інформаційної діяльності Ніжинської районної військової адміністрації

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.