Творити добро

Творіть добро і лихо не спочине.

Творіть добро, бо має бути так –

Якщо ти добра від душі людина –

Добро добром повернеться хоч як…

За ініціативою благодійних організацій з усього світу 17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти.   

Мета свята – об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

Суть свята полягає в безкорисливому та безмежному прояві доброти стосовно всіх оточуючих. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей.

В Україні, що конче потребує прояву доброти, це свято проводиться практично непомітно. І кожна людина це може зробити по своєю.

Ось, наприклад, у публікації «У сосницьких убідчан закінчилися зимові канікули» повідомлялося про те, що 10 лютого по завершенню засідання літературно-мистецького об’єднання «Убідь» Валентина Мовчан з Ніною Подою завітали до Олени Рисухіної. Олена підписала власну поетичну збірку «Промінь сонця моєї душі» для братів Яремчуків, у якій їхньому батьку вона присвятила свій вірш.

Вчора, 16 лютого, Дмитро та Назарій Яремчуки давали концерт у Борзні. Валентина Мовчан побувала на концерті, передала Яремчукам збірку та вітання від їхньої шанувальниці.

А сьогодні Валентина Мовчан завітала до Олени Рисухіної та передала їй вітання від братів Яремчуків і власну збірку з їх автографами.

Радостям Олени не було меж. Адже із-за певних причин сама вона не в змозі побувати на концерті.

Таким чином, День спонтанного прояву доброти – це привід згадати про справжні цінності нашого життя та про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина. Гарні справи, то приємно, а ще приємніше їх робити. Люди з світлими серцями та думками вірять в перемогу ДОБРА і своєї ГІДНОСТІ.

Олексій ОРЄХОВИЧ

 

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.