У День Перемоги в Смолині

Чернігівське відділення земляцтва День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначало у селі Смолин Чернігівського району. 

Голова відділення Андрій Жинський вітав мешканців села зі святом, передав привітання від відомого земляка – почесного члена Ради земляцтва Миколи Компанця. Разом із керівниками району, Гончарівської об’єднаної територіальної громади, керівником місцевого сільгосппідприємства Андрієм Ткаченком відкрили оновлений пам’ятник загиблим на фронтах війни воїнам-землякам. Особливість цього пам’ятника в тому, що ще в середині 70-х років ХХ століття. при його побудові було враховано побажання жителів села, щоб поряд із прізвищами на гранітних дошках розмістили фотографії загиблих. Такий пам’ятник – єдиний у районі.

Згодом керівники району, громади та земляцького відділення відвідали ветерана Другої світової війни Михайла Товчка та привітали його з присвоєнням позачергового військового звання «полковник».

У селі Козероги відбулось урочисте вшанування воїнів 5-ї армії, які у вересні 1941 року загинули, обороняючи наші села від нацистської навали.

А наостанок Андрій Жинський завітав до села Шестовиця. Там із заступником голови Чернігівської райдержадміністрації Андрієм Курдановим вони оглянули відкриту того ж дня Книгу Пам’яті Шестовицької громади, де записані прізвища загиблих на фронтах земляків та розміщені уривки з нагородних документів наших воїнів, які під час війни виявили мужність і героїзм.

Анатолій СКУРАТОВИЧ, голова Чернігівського районного ветеранського осередку

Опубліковано у Вшанування пам'яті, Привітання, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.